Hakkımızda

Firmamız lpg sektöründe hizmet vermek amacıyla 1968 yılında Sn. Yusuf DİKBAYIR tarafından Hendek merkezde kuruldu. 1977 yılında ise küçük sanayici esnafın ihtiyacı olan oksijen gazının tedariki amacıyla sınaî gaz sektörüne giren firmamız Hendekte ilk defa basınçlı gaz tüplerinin dağıtımını gerçekleştirmiştir.

Daha sonraki yıllarda Hendek'te ağır sanayinin gelişmesiyle yatırımlara daha da hız verilmiş. Gaz sektörünün imparatoru tabir edilen HABAŞ' tan aldığımız güçle 1997 yılında Düzce bölgesini de sorumluluk alanınımıza katarak 2001 yılında Hendek'teki oksijen dolum tesisi hizmetinize açılmıştır. Bölgemizin hızlı gelişmesine paralel olarak planlanmış yüksek kapasiteli tesisimizin hizmete girmesiyle müşteri memnuniyeti açısından önemli bir adım daha atılmıştır.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiş Hendek Habaş, kısa sürede müşterileriyle çok iyi ilişkiler kurup, her yönden güvenlerini kazanmayı başarmış, onları sadece ticari bir meta olarak değil, iş ortağı olarak görmüş ve bu görüşün sadece sözde değil icraatta da böyle olduğunu müşterilerine kanıtlayarak onların gönlündeki yerini almıştır. Gerek yönetim, gerekse teknik servis, sevkiyat ve satış temsilcilerimiz kendi branşlarında ki aldıkları eğitim ve seminerler sayesinde bu Hizmet, Kalite ve Güveni korumak ve daha da geliştirmek için özenle çalışmaktadırlar bu amaç en büyük hedeflerimiz arasındadır.

Bunun yanında birlikte çalıştığımız birçok firmaya yapmış olduğumuz rutin sevkiyatlar ve üretimlerine paralel olarak müşterilerimize sağladığımız gerekli stok sayesinde müşterilerimizin önemli bir kısmı artık kendi işlerinin arasında ihtiyacı olan gazların temini ve sevkiyatı için zaman ayırmaya gerek duymamaktadırlar. Müşterilerimizin üretimdeki devamlılıklarına katkıda bulunmayı üzerimizdeki en önemli görevlerden biri olduğunu biliyor ve bunun devamlılığını sağlamak adına bütün çalışma arkadaşlarımızla beraber elimizden gelen gayreti sarf etmeye azami özen gösteriyoruz.

Sektörümüzle ilgili en son teknoloji ve yenilikleri yakından takip eden Hendek Habaş iş ortaklarının yararına olabilecek doğru ürün ve ekipmanları önererek gerektiğinde uygulamalı eğitim seminerleriyle müşterilerimize yardımcı olmaktadır.(gaz dağıtım sistemleri dahil)
Hendek ve Düzce bölgelerinde organize sanayi bölgelerinin kurulması faktörünün yanında bizimle çalışmaktan memnun müşterilerimizin de tavsiyeleriyle müşteri portföyümüze her gün bir yenisini ekleyen firmamız referanslarını sağlamlaştırarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

 

Şu anda iş ortağımız kabul ederek çalıştığımız ve ileride bu aileye katılacak olan siz sayın müşterilerimize teşekkürü bir borç bilir çalışmalarınızda esenlik ve başarılar dileriz.